چشم انداز شرکت دانش پژوهان صنعت نانو

 

شرکت دانش پژوهان صنعت نانو(DPSN) باور دارد که سلامت انسان و محیط زیست از ضرورت های اصلی هر جامعه ای می باشد. با توجه به کاهش منابع آبی، خشکسالی‌های اخیر، مصرف روزافزون آب در صنایع، این شرکت قدم نهادن در حفظ و پایداری محیط زیست و سلامت مردم جامعه را مسئولیت اخلاقی و اجتماعی خود می‌داند.

 شرکت همواره در تحقق بخشیدن به این باور خود، پاسخگویی به نیاز مشتریان را در راس امور خود قرار داده است. در این راستا شرکت با استفاده از علم بروز ، دانش تخصصی و منحصربفرد خود، اولین بار اقدام به تولید غشاهای نانوساختار سرامیکی در ایران نموده که در فناوری ساخت دستگاه های تصفیه آب و پساب‌های صنعتی و خانگی کاربرد دارد.

سامانه‌های تولیدی این مجموعه از مزایای رقابتی عملکردی و اقتصادی زیادی در مقایسه با سامانه‌های تولیدی شرکت‌های داخلی و خارجی در زمینه تصفیه آب و پساب بر خوردار است. علاوه بر این، واحد تحقیق‌وتوسعه شرکت سعی بر پیشرفت روزافزون و ارائه‌ی نوآوری‌های بیشتر در این زمینه را دارد.

در راستای حفظ رشد و تداوم سودآوری، شرکت علاوه بر بازارهای داخلی،  در تلاش برای ورود به رقابت در عرصه‌ی جهانی است. همچنین شرکت دانش پژوهان صنعت نانو با اعتماد بر نیروهای جوان، دانشی، خلاق و خبره‌ی خود محیط کاری پویا با امنیت شغلی و  فرصت‌های رشد خلق کرده که تعهد و انگیزه کارکنان را به دنبال دارد.